položek za
Katalog
TICKETS

OSTATNÍ SLUŽBY

Bannery - mnoha provedení, z mnoha materiálů, libovolných rozměrů. Počínaje "autoplachtami" (používanými např. pro navigaci návštěvníků na koncertech či festivalech), přes stage-bannery z vlajkoviny či zvukopropustné síťoviny po důmyslné konstrukce zástěn často používaných kapelami na pódiích.

Využití bannerů je téměř neomezené, zaměřme se však na využití bannerů kapelami či pořadateli hudebních akcí:
  • bannery z autoplachtoviny jsou odolné a vhodné jako do interiéru, tak do exteriéru, protože snášejí veškeré rozmary počasí. Jsou poměrně pevné, mají vyšší hmotnost. Vhodné pro instalaci "v terénu" jakožto i na pódiu jako backdrop (zadní banner umístěný např. za bubeníkem)
  • bannery z tkanin byly dlouho opomíjeny, ovšem poslední dobou jsou stále více využívány jako stage bannery, které je možné umístit před PA soustavu, protože se dají vyrobit ze zvukopropustného materiálu. Praporovinové bannery se dají použít jako backdrop. Obrovskou výhodou v porovnání s autoplachtovinou je jejich nízká hmotnost, není nutné je rolovat jako autoplachty, zkrátka je hodíte do batohu, tašky nebo do kapsy :-)
  • pokud potřebujete bannery použít jako cedule nebo je problematické jejich uchycení za rohy, tak se dají  vyrobit i pevné cedule (tj. grafika se tiskne na 3-5mm silnou desku, která se dá následně připevnit na potřebné místo šrouby, hřebíky, přilepit, popř. připevnit na kůl a umístit kdekoliv v terénu)
  • poslední vychytávkou spadající do kategorie bannerů jsou zástěny, které jsou často k vidění u zahraničních kapel na pódích, kde zakrývají část nástrojovky. Nejčastěji používaným rozměrem zástěn je 180x150cm, ovšem je možné vyrobit zástěny až do rozměru 300x300cm. Díky lehké konstrukci a instalaci jsou konečně dostupné i tuzemským kapelám.
Pro přesnou kalkulaci nám prosím sdělte: typ banneru, účel, ke ketrému má sloužit, požadovaný materiál. Na barevnosti banneru nezáleží.

REFERENCE

backdrop Hypnos (praporovina)
zástěna Hypnos (zvukopropustná síťovina)
zástěny a backdrop Root (zvukopropustná síťovina a praporovina)
backdrop Root (autoplachtovina)
zástěna Root (zvukopropustná síťovina)
PA-wing banner Brutal Assault (zvukopropustná síťovina)
PA-wing banner Brutal Assault (zvukopropustná síťovina)


DODACÍ TERMÍNY

Závisejí na výrobních kapacitách, díky dobrým vztahům s dodavateli se nám daří držet termíny v horizontu 5 prac. dnů v případě všech bannerů mimo zástěn, ty jsou technologicky náročnější a termín výroby se pohybuje mezi 1-2 týdny.
V případě expresních termínů nás neváhejte kontaktovat, neumíme sice zázrak na počkání, ale jsou případy, kdy lze bannery dodat do druhého pracovního dne.
 

PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ BANNERŮ

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání bannerů. V případě převodu na náš účet je potřeba připočítat 60Kč na poštovné (pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 110Kč, osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme bannery obchodním balíkem - poštovné 140Kč a doručení následující pracovní den po dni podání. 


Máte zájem výrobu bannerů? Napište nám na zc.ydnihs@ofni