položek za
Katalog
TICKETS

TISKOVINY

Booklety - existuje mnoho provedení bookletů. Od jednoduchých skládaných dvoustránek přes sešívané knížečky až po netradičně a důmyslně skládané a provedené bookety. Standardně tiskneme booklety do CD i DVD boxů, ale dokážeme se přizpůspbot i nestandardním rozměrům. Pokud máte zájem o kalkulaci, sdělte nám prosím počet kusů, rozsah bookletu (počet stránek) a barevnost.

booklety2.jpg

PAPÍR

Standardem pro booklety je lesklý křídový papír o gramáži 135g/m2. Často si ovšem zákazník přeje něčím booklet odlišit. Použití např. strukturovaného papíru, papíru o vyšší gramáži nebo různých povrchových úprav (např. parciální lak) dodá bookletu punc jedinečnosti a odliší ho od spousty jiných konvenčně zpracovaných bookletů.


PODKLADY

Přijímáme *.tif, *.jpg nebo *.gif soubory s nízkou kompresí. Dále přijímáme *.pdf, *.eps, *.psd, *.ai nebo *.cdr soubory pokud jsou texty převedeny do vektorů nebo přiloženy fonty. Pro veškeré designy platí: přidat 3mm ořez (spadávku) na všechny strany vašeho designu. Ideální je dodat již vyřazené dvoustránky. Kódování barev nastavte na CMYK. V případě dodání v RGB dojde k posunu barev, který je občas poměrně markantní. Přijímáme také greyscale pro černobílý tisk. V případě použití přímých pantone barev prosím předem konzultujte přípravu dat.

TERMÍN

  • pokud máte zájem o tisk bookletů, co nejdříve nás kontaktujte na mailu: zc.ydnihs@ofni
  • příprava a tisk zabere cca 1-2 týdny

V případě zájmu o tisk bookletů nás prosím kontaktujte na emailu: info@shindy.cz