položek za
Katalog
TICKETS

OSTATNÍ SLUŽBY

Lisování CD a DVD - v dnešní době začínají být CD nosiče výsadou labelů a kapel, které chtějí nabídnout posluchačům hudbu i řekněme ve fyzické podobě. Dnes není nic snadnějšího než umístit hudbu na bandzone nebo myspace. Stále se ale najde dost těch, kteří dělají věci raději složitě než jednoduše.

cd1.jpg

Nabízíme lisování (neboli replikaci) CD. Potisk je standardně podtiskovou bílou ofset CMYK, i když samozřejmě není problém tisknout sítotiskem přímými pantone barvami. K tomu, aby bylo CD kompletní nabízíme i širokou škálu krabiček (tzv. jewel boxů) - standardem je čirý box a čirý nebo černý tray, ale není problém sehnat i různobarevné boxy či traye. Lisování začíná již u počtu 300 kusů a více.

cd2.jpg

Formáty CD, které lze lisovat:
  • audio CD (klasické CD)
  • CD text (otitulkované skladby)
  • CD extra (kombinace audio a datového CD - např. audio videoklop)
  • shape CD (tvarovaná CD)
  • CD vizitka
 
Pro přesnou kalkulaci nám prosím sdělte: počet kusů, způsob balení (např. jen samotné CD nebo vč. jewel boxů) a formát CD.


LISOVÁNÍ DVD

V mnohém obdobný proces výroby jako u CD, pro konkrétní kalkulaci nám prosím sdělte:
počet kusů, způsob balení (např. jen samotné DVD nebo vč. boxů) a formát DVD (DVD 5 s kapacitou 4,7 GB nebo DVD 9 s kapacitou 8,7 GB).

dvd2.jpg

DODACÍ TERMÍNY


Lisování CD či DVD zpravidla zabere 5-10 pracovních dnů. Pokud potřebujete CD expresně, ozvěte se co nejdříve - pokud to vytíženost výroby umožní, tak můžete mít CD i do 1 týdne.
 

PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ CD a DVD

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání CD. V případě převodu na náš účet je potřeba připočítat 60Kč na poštovné (pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 103Kč, osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme CD obchodním balíkem - poštovné 140Kč a doručení následující pracovní den po dni podání. 


Máte zájem o lisování CD či DVD? Napište nám na zc.ydnihs@ofni