položek za
Katalog
TICKETS

MERCHANDISE

Placky - odznaky - buttony - v poslední době zažívají svoji renesanci. Nabízíme nejběžnější a nejžádanější rozměr – 25mm průměr placky. Minimální počet je 50 kusů. Oproti jiným výrobcům nabízíme jednu specialitu: v rámci jedné 50 kusové zakázky můžete mít až 5 různých designů. 

placky1.jpg

SPECIFIKACE

Placky jsou vyrobeny z několika materiálů. Samotný design je vytištěný na papíru a překrytý lesklou fólií, která jednak zaktraktivňuje dojem, ale především chrání design před mechanickým poškozením. Tělo samotné placky je kovové a rovněž připínací špendlík ze zadní strany je kovový.


PŘÍPRAVA DESIGNU

Grafiku je potřeba připravit dle následujícího nákresu:

placky3.jpg

- do výsekové kružnice o průměru 34mm je potřeba umístit pozadí motivu
- kružnice o průměru 24mm (netiskne se, v nákresu slouží pouze pro ilistraci!) vymezuje to, co bude vidět na placce - ve skutečnosti má placka průměr 25mm, ale její hrana ubere právě 1 mm
- kružnice o průměru 23mm (netiskne se, v nákresu slouží pouze pro ilistraci!) vymezuje to, kam je z hlediska viditelnosti vhodné umístit text nebo hlavní design - pokud přesáhnete průměr 23mm, hrozí to, že bude text zasahovat i přes hranu placky


CENY

50 kusů ... 10Kč za kus
100 kusů ... 9Kč za kus
200 kusů ... 8,50Kč za kus
300 kusů ... 8Kč za kus


DODACÍ TERMÍNY


Výroba placek zpravidla zabere 1-2 týdny. Pokud potřebujete placky expresně, ozvěte se co nejdříve - pokud to vytíženost výroby umožní, tak můžete mít placky i do 1 týdne.
 

PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ PLACEK

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání placek. V případě převodu na náš účet je potřeba připočítat 60Kč na poštovné (pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 103Kč, osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme placky obchodním balíkem - poštovné 140Kč a doručení následující pracovní den po dni podání. 


DORUČENÍ DESIGNU PRO VAŠE PLACKY

Přijímáme *.tif, *.jpg nebo *.gif soubory s nízkou kompresí. Dále přijímáme *.pdf, *.eps, *.psd, *.ai nebo *.cdr soubory pokud jsou texty převedeny do vektorů nebo přiloženy fonty. Kódování barev nastavte na CMYK - přijímáme také RGB nebo greyscale, ale v těchto připadech může dojit k posunu barev, za který nemůžeme nést odpovědnost.

 

Máte design hotový? Pošlete nám ho na zc.ydnihs@ofni - budeme vás kontaktovat jakmile zjistíme, zda design splňuje všechny požadavky pro tisk.

placky2.jpg