položek za
Katalog
TICKETS
  

OSTATNÍ SLUŽBY

Šnůrky/klíčenky na krkr (také lanyardy) - již léty prověřená položka merchandise, která může sloužit nejen jako praktický doplněk pro fanoušky, ale také jako nosič identifikačních kartiček. Nachází tak uplatnění nejen jako rozšíření nabídky kapelního merchandise, ale také pro festivaly/agentury/kapely tam, kde je potřeba nějak ideltifikovat držitele kartiček - tedy např. rozlišit účinkující/fotografy/novináře/VIP hosty atd.Z hlediska technologie výroby a aplikace loga nebo grafiky lze šňůrky rozdějit na:
  • tištěné sítotiskem nebo tamponovým tiskem - zpravidla se jedná o jednobarevnou tkaninu šňůrky s jednoduchým 1-2 barevným tiskem
  • tištěné sublimačním tiskem - na bílou tkaninu šnůrky se aplikuje fotorealistický digitální tisk, který zaručí plnobarevný tisk grafiky ve fotorealistické kvalitě
  • tkané šňůrky - jednodušší loga do 6-8 barev
Zatímco aplikace grafiky sítotiskem, tamponovým tiskem nebo sublimační tisk lze za rozumné peníze vyrobit v sérii již od několika desítek kusů (zpravidla od 50ks výše), tak tkané šnůrky jsou záležitostí zakázek o objemu v řádu stovek či tisíců ks.Šňůrky na klrk nabízejí  širokou paletu příslušenství - karabinky, klipy, poutka na mobily apod. Stejně tak je i variabilní šířka šňůrky - zpravidla 15mm nebo 20mm.

V hudebním prostředí jsou šňůrky na krk často používány jako nosiče identifikačních kartiček - např. kapela jede turné a potřebuje pro přítup do zákulísí tzv. backstagepassy. Pořadatel koncertu/festivalu potřebuje identifikovat a rozlišit vystupující kapely, novináře, fotografy a VIP hosty. Ve všech těchto případech je vhodným a cenově dostupným řešením identifikační kartičky. Jedná se v podstatě o papírovou kartičku chráněnou speciální laminátovou kapsou, která chrání proti oděru, vlhkosti a dává kartičce atraktivní vzhled - kartičky mají zakulacené rohy, oválný či kulatý průsek pro zacvaknutí na klíčenku. Životnost těchto kartiček mnohonásobně převyšuje délku trvání několikadenního festivalu (máme odzkoušeno několik měsíců při kazdodenním používání, takže nehrozí to, že se kartičky během festivalu rozlepí, jako tomu bývá u polovičatých rešení v copy centrech). Součtem těchto vlastností dostáváme kartičky plně srovnartelné se zahraniční produkcí.Díky tomu, že si podstatnou část technologického procesu výroby kartiček zabezpečujeme sami, můžeme při splnění několika základních předpokladů nabídnout i velmi unikátní věc - individuální dotisk na kartičky - název kapely, jméno, identifikační číslo, čarový kód apod.

Rozměry laminátových kapes vhodných pro výrobu indentifikačních kartiček:
54x86mm
59x83mm
60x95mm
75x105mm
80x110mm

Rozměry papírových kartiček (které se vsunou do laminátových kapes a následně zataví):
44x71mm
49x68mm
50x80mm
65x90mm
70x95mm
papírové kartičky zpravidla tiskneme na papír vyšší gramáže (250-300g/m2) a tím dosahujeme ještě lepšího dojmu "na omak". Tisk na kartičky může být jednostranný nebo oboustzranný, plnobarevný nebo černobílý. Individuální dotisk je pouze černý (jednostranný či oboustranný).

Doba na zpracování šnůrek na krk se pohybuje okolo 2-3 týdnů. Kartičky jsme schopni zpracovat do 7 dnů, po dohodě i dříve (např. se dá zakázka rozplánovat tak, že se připraví kartičky předem a na poslední chvíli se udělá jen individuální dotisk). Výroba šňůrek na krk a kartiček na sebe není jinak vázána - jsme schopni zajistit výrobu jednoho nebo druhého, popř. obojího dohromady :)


Pro přesnou kalkulaci nám prosím sdělte: poček kusů, u šňůrek na krk také počet barev potisku, u kartiček zda se jedná o jednostranný či oboustranný a barevný či černobílá tisk (popř. zda budete chtít individuální dotisk).

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ KLÍČENEK A KARTIČEK

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání klíčenek a kartiček. V případě převodu na náš účet je potřeba připočítat 60Kč na poštovné (pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 110Kč, osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme obchodním balíkem - poštovné 140Kč a doručení následující pracovní den po dni podání. 


Máte zájem výrobu šňůrek na krk či kartiček? Napište nám na zc.ydnihs@ofni