položek za
Katalog
TICKETS

MERCHANDISE - NOVINKA - dámské i pánské spodní prádlo!!!

Po nesmělých, ale o to úspěšnějších "pokusech" s výrobou spodního prádla pro Brutal Assault festival, jsme konečně našli vhodné dodavatele spodního prádla a to jak dámského (mnoha barev a střihů - tanga, klasický střih nebo nejoblíbenější nohavičkové kalhotky), tak pánského (různé barvy, ale pouze v boxerkovém provedení). Díky dobrým cenám se dají "spoďáry" vyrobit za řádově 80-90Kč (cena při počtu 50ks spodního prádla s jednobarevným potiskem).

akce za zaváděcí cenu 70Kč za kusobjednejte 50ks spodního prádla libovolného střihu s jednobarevným potiskem libovolného umístění (předek, zadek nebo bok) za zaváděcí cenu 70Kč za kus (celkem 3500Kč). Uvedená cena platí pro objednávky uskutečněné do konce června 2013 a podmínkou je odběr mixu velikostí a barev textilu v celkovém počtu 50ks. Je tedy možné kombinovat dámské (nohavičkové, tanga a klasický střih) a pánské (boxerky) spodní prádlo v rámci jedné zakázky.

 
Technologie potisku je stejná, jako u dalšího merchandise, takže jen ve stručnosti zopakujeme, že tiskneme technologií sítotisku, který využívíme pro jeho stálost a dlouhou životnost. Spodní prádlo je různých značek, viz níže. V případě pořadavku na jiné značky textilu (např. Fruit of the Loom nebo Hanes) je potřeba dodržet minimální odběr 1 karton od barvy a velikosti (1 karton v případě značky Fruit of the Loom znamená 36ks).

Mimo klasických "plochých" barev lze využít i discharge (odbarvení textilu na jeho přírodní barvu s možností dalšího obarvení, vhodné pro spodní prádlo, protože po vyprání barva nelpí na povrchu tkaniny a je stejně měkká jako nepotištěné plochy), stejně jako další speciíální efekty, podobně jako u potisku merchandise (tedy3D efekt, imitace kůže, semiše atd.).

Nabídka barev spodního prádla je omezenější než třeba u triček, ale i přesto lze vybrat z relativně pestré palety, lišící se u každého střihu:

Dámské nohavičkové kalhotky značky G&N, 100% microfiber (extrémně elastický), barva textilu: oranžová, hráškově zelená, světle modrá, žlutá, reflexní zelená, bílá, černá, tmavě modrá, rexlefní růžová; značka textilu Hand's Flower, 95% bavlna, 5% spandex, barva textilu: červená, černá, žlutá, světle růžová, tmavě růžová, světle modrá, tmavě modráDámské kalhotky klasický střih, značka textilu Greenline, 92% polyamid, 8 % elastan, barva textilu: černá, bílá, červená; značka textilu Nniaofen, 90% polyamid, 10% elastan, barva textilu: černá, bílá, reflexní zelená, růžová, lososováDámská tanga zn. Yutu, složení 95% bavlna, 5%  elastan, barva textilu: černá, bíláPámské boxerky zn. DMD, 95% bavlna, 5% elastan, barva textilu: černá, světle šedá, tmavě šedá, modrá, žlutá, zelenáPro potisk lze využít celou škálu pantone čítající několik tisíc odstínů. Pro potisk doporučujeme jednodušší grafiku o 1-2 barvách. Umístění potisku je možné na předek, zadek nebo boky. U spodního prádla platí dvojnásobně, že vtipný potisk je polovina úspěchu. Představu, že spodní prádlo je možné vidět jen v intimních chvílích, rozmetají následující obrázky na cimpr campr.Kalkulace: ceny stanovujeme individuálně na základě počtu kusů, náhledu designu a specifikace druhu a značky textilu. U počtu kusů platí podobné pravidlo jako u dalšího merchandise, tj. množství pod 50ks lze vyrobit, ale teprve od 50ks výše začíná být cena zajímavá. Je samozřejmě možné v rámci jedné zakázky kombinovat různé barvy textilu i potisku.
 

PODKLADY

Vzhledem k povaze grafiky, kterou doporučujeme pro tisk na spodní prádlo (což jsou jednodušší designy o 1-2 barvách tisku), je ideální dodat data jako vektory. Pokud nemáte vektory k dispozici, tak lze použít i JPG či další běžné formáty. Data připravujte už od začátku v rozměru 1:1 tak, jak má být velký výsledný potisk, rozlišení postačuje 200DPI. S takto připravenými podklady je radost pracovat a je možné připravit tisk univerzálně pro jakoukoliv barvu textilu.


DODACÍ TERMÍNY

Příprava a tisk spodního prádla zpravidla zabere 1-2 týdny. Za určitých předpokladů je možné merch vyrobit expresně během 1-3 pracovních dnů. Zaznamenali jsme i extrémní případy výroby merche během jednodo jediného dne, ale jednalo se spíš o perličku než o běžnou praxi. 


PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ MERCHE

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání merche. V pripade převodu na náš účet je potřeba připočítat 63Kč na poštovné (za jeden pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 110Kč (za jeden balík), osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme merch obchodním balíkem - poštovné 140Kč (za jeden balík) a doručení následující pracovní den po dni podání. V případě zájmu o výrobu merchandise nás neváhejte kontaktovat na info@shindy.cz