položek za
Katalog
TICKETS

TISKOVINY

Samolepky – ideální způsob, jak se zviditelnit = polepit samolepkami vše, co se hýbe i to, co se nehýbe J mimo toho jsou samolepky také ideálním dárkem pro fanoušky, kteří touto drobností určitě nepohrdnou. Je samozřejmě možné samolepky také prodávat či použít jako bonus např. při nákupu jiného zboží jako bonus zdarma.

samolepky3.jpg

SPECIFIKACE SAMOLEPEK

Lesklé papírové samolepky s perforací pro snadnější odlepeni spodní strany, většinou používáme značky JAC nebo FASSON. Tiskneme ofsetovým tiskem (CMYK) na tiskařských strojích značky Heidelberg. Jako povrchovou úpravu používáme vysoce lesklý lak (narozdíl od lamina se nenalepené samolepky časem nezkroutí a také je náročnější nalepené samolepky odstranit)


BAREVNÉ SUPER LESKLÉ SAMOLEPKY

Většinou tiskneme 500ks nebo násobky 500ks a díky tomu, že kumulujeme více zakázek si můžeme dovolit mít takové ceny, jaké máme. Mnohokrát jsme řešili problém nízkonákladového tisku pro kapely, labely, distra atd. a dostat se na přijatelné ceny s jednotlivými zakázkami rovná se nesplitelnému snu. Proto jsme se zeptali pár kapel okolo a výsledkem spojených sil jsou ceny, ke kterým není možné se při jednotlivých zakázkách ani náznakem přiblížit. Podívejte se níže:


ČTVERCOVÉ NEBO OBDÉLNÍKOVÉ SAMOLEPKY

samolepka_obdelnik.jpg

 • 5x5cm samolepka ... 500 kusů = 500Kč
 • 5x5cm samolepka ... 1000 kusů = 700Kč
 • 10x5cm samolepka ... 500 kusů = 1000Kč
 • 10x5cm samolepka ... 1000 kusů = 1400Kč 
 • 12x7cm samolepka ... 500 kusů = 1680Kč
 • 12x7cm samolepka ... 1000 kusů = 2350Kč
Chete jiné rozměry? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!! jediným omezením je maximální rozměr 30x40cm. Abyste zjistili cenu, použijte následující kalkulátor
Pokud chcete více než 1000 samolepek, nabízíme slevy až do výše 20% (viz níže).


ČTVERCOVÉ NEBO OBDÉLNÍKOVÉ SAMOLEPKY S KULATÝMI ROHY

samolepka_kulate_rohy1.jpg

Pokud chcete vzhled samolepek ještě zatraktivnit, tak pro tento připad nabízíme zakulaceni rohů. To je možné provést na jednom až čtyř rozích a také jen na části vytištěných samolepek! Pro výpočet ceny použijte kalkulátor


KRUHOVÉ SAMOLEPKY

"Umíme" i kulaté samolepky! Z technologického hlediska poněkud náročnější proces - z tohoto důvodu kruhové samolepky nabízíme od minimálního počtu 1000 ks (samolepky se z archu neřežou běžným způsobem nýbrž vysekávají speciální raznicí), ovšem jak praví reklamní slogan: nic není nemožné :-)

 • kruhová samolepka průměr 4,5cm ... 1000 kusů = 2200 Kč
 • kruhová samolepka průměr 7,5cm ... 1000 kusů =  3200 Kč
 • kruhová samolepka průměr 10cm ... 1000 kusů = 4200 Kč


SLEVY

 • na objednávky více než 1999 samolepek stejného designu poskytujeme slevu 10%
 • na objednávky více než 2999 samolepek stejného designu poskytujeme slevu 15%


SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO VYDAVATELSTVI, MANAGERY, AGENTURY ATD.

Máme speciální cenu v rámci balíčku 5000 kusů samolepek objednaných najednou. Tato nabídka obsahuje až 10 různých designů, každý z nich v minimálním počtu 500 samolepek. Můžete tedy mít např. 10 různých designů po 500 samolepkách nebo 2 designy po 1000 samolepkách + 1 design 1500 samolepek + 5 designů po 500 samolepkách apod. Rozměry jsou libovolné - čtverec, obdélník (hranaté nebo kulaté rohy) nebo kruh. Na tento balíček 5000 kusů samolepek poskytujeme slevu ve výši 20% z výše uvedených cen.


DODACÍ TERMÍNY

Příprava a tisk samolepek zpravidla zabere 1-2 týdny. Pokud potřebujete samolepky expresně, ozvěte se co nejdříve - pokud budeme zrovna uzavírat arch samolepek, tak je možné samolepky mít během 2-3 pracovních dnů. 


PLATEBNÍ PODMÍNKY A DORUČENÍ SAMOLEPEK

Platba převodem na náš účet nebo dobírka, popř. platba v hotovosti při předání samolepek. V pripade převodu na náš účet je potřeba připočítat 60Kč na poštovné (pojištěný balík), v připadě dobírky je poštovné 103Kč, osobní předání a platba je bez poštovného a je možné je uskutečnit v Brně nebo Praze po předchozí domluvě. V případě expresních zakázek posíláme samolepky obchodním balíkem - poštovné 140Kč a doručení následující pracovní den po dni podání. 


DORUČENÍ DESIGNU PRO VAŠE SAMOLEPKY

Přijímáme *.tif, *.jpg nebo *.gif soubory s nízkou kompresí. Dále přijímáme *.pdf, *.eps, *.psd, *.ai nebo *.cdr soubory pokud jsou texty převedeny do vektorů nebo přiloženy fonty. Pro veškeré designy platí: přidat 3mm ořez (spadávku) na všechny strany vašeho designu. Také doporučujeme text a důležitou grafiku neumisťovat blíže než 2mm od hrany výsledného rozměru samolepky. Kódování barev nastavte na CMYK - přijímáme také RGB nebo greyscale, ale v těchto připadech může dojit k posunu barev, za který nemůžeme nést odpovědnost.


REFERENCE

Abstract Essence, Ador Dorath, BigBoss, Bratrstvo Luny, Brutal Assault fest, Cliimax, Dive, Equirhodont, Existence, Feeble Minded, Fleshless, Gate Crasher, Grodhaisn, Hyperion, I Punk, Lacerated Enemy, Mad Pigs, Onset, Root, Silent Stream of Godles Elegy, Slayer, Smashes Face, Solfernus, The Fialky, The Switch, Translunaria, Uprise, Vegetarian Shoes, X Core, Xichty a mnoho dalších...

Máte design hotový? Pošlete nám ho na zc.ydnihs@ofni - budeme vás kontaktovat jakmile zjistíme, zda design splňuje všechny požadavky pro tisk.

samolepky1.jpg